Půjčovna střešních boxů, nosičů, příslušenství

Nemáte chuť kupovat autobox či střešní nosič, protože jej nemáte kde skladovat, nebo jej používáte příliš málo? Neváhejte a využijte naší půjčovnu autoboxů a střešních nosičů vč. nosičů pro kola a příslušenství.


Pro objednání střešního boxu, nosiče atd. Vám doporučujeme telefonický kontakt +420 607 853 558 


Související a ostatní produkty k pronájmu naleznete na rozcestníku v rubrice půjčovna aut, doplňků, přívěsných vozíků » Níže naleznete ceník a pod ceníkem technické informace o jednotlivých produktech k zapůjčení.


CENÍK ZA PRONÁJEM AUTOBOXŮ, STŘEŠNÍCH NOSIČŮ


Název
Vratná záloha
Cena 1 den
Cena 2 a více dnů
Autobox Neumann Economy 220  2000,- 85,- 85,-
Autobox Neumann Whale 227,200 2000,- 105,- 105,-
Střešní nosiče, příčníky 2000,- 80,- 80,-
Nosič kol na tažné zařízení Thule - 4 kola,elektrokola  3000,- 205,- 205,-
Nosič kol na tažné zařízení Hakr - 3 kola 2000,- 95,- 95,-
Nosiče jízdních kol 500,- 85,- 85,-
Autobox Neumann XX- Line 3000, - 155,- 155,-
Sněhové řetězy  - 100,-Kč/týden 100,-Kč/týden
Autochladnička 1000,- Kč  50,- 50,-
Navigace TomTom 5000,- Kč  80,- 80,-

Ceny v tabulce ceníku jsou uvedeny za 1 den (24 hodin), pokud není specifikováno jinak.
PŮSOBNOST NAŠÍ PŮJČOVNY STŘEŠNÍCH BOXŮ, NOSIČŮ

Půjčovnu střešních nosičů, boxů, nosičů na kola atd. poskytujeme nejen ve městě Benešov, ale pronajímáme střešní boxy a nosiče zákazníkům i v lokalitách Čerčany, Chocerady, Poříčí nad Sázavou, Krhanice, Jesenice, Votice, Vlašim, Bystřice, Zdislavice, Kladruby, Kolín, Kutná Hora, Uhlířské Janovice, Týnec nad Sázavou, Čechtice, Miličín, Sedlčany, Říčany, Praha, letiště Praha Ruzyně atd. Naši zákazníci, kteří využívají naší půjčovnu střešních nosičů a autoboxů a dalších autodplňků, jsou i z dalších míst po celé ČR, zejména ve Středočeském kraji a Praze.Autobox Neumann XX-Line

Autobox NEUMANN, XX-line - černý antracit, box sportovního designu českého výrobce. Jedná se o špičkový výrobek s mimořádnou užitnou hodnotou, který charakterizuje vysoká kvalita použitého materiálu, všech použitých komponentů a dílenského zpracování (ocelové výztuhy dna, robustní dvojčinné vzpěry, síla stěny až 5 mm). Box nabízí největší ložný prostor z boxů od firmy Neumann díky svému objemu 630 litrů. Bezproblémů přepravíte své lyže, snowboardy nebo cestovní zavazadla větších rozměrů. Box jednoduše přimontujete ke střešnímu nosiči pomocí rychloupínáků, u střešních nosičů s robustní aluminiovou tyčí se box fixuje pomocí čtyř T-adaprérů. Box je oboustranně otevíratelný. Víko v otevřeném stavu přidržují dvojčinné vzpěry. Střešní box je zabezpečen centrálním tříbodovým zámkem. Materiál - vyjímečná síla stěny 5mm, dno ABS, víko ABS - UV stabilizovaný plast. Autoboxy Neumann vynikají svojí pevností, houževnatostí a dlouhou životností.  

Parametry : 
objem - 630 litrů 
délka - 209 cm
šířka - 90 cm
výška - 44 cm
nosnost - 75 kg
počet lyží/snowboardů - 8/6
otevírání - oboustranné Autobox Neumann Economy 220

Rozměry: 2200 × 400 × 330 mm Autobox Neumann Whale 227

Rozměry: 2270 × 520 × 330 mm Autobox Neumann Whale 200

Autobox NEUMANN, Whale 200 - stříbrná metalíza - je novinkou pro zimní sezónu. Tvary jsou navrženy k zajištění dobrých aerodynamických vlastností. Box jednoduše upnete k střešnímu nosiči pomocí ocelových třmenů "U" a ručních matic (vrtulek). Box se otevírá ze strany. Víko v otevřeném stavu drží plynové vzpěry. Box zabezpečují 2 zámky. Po stranách jsou čepy zajišťující víko proti otevření.

Rozměry: 2000 × 900 × 450 mm.
Vnitřní objem 520 litrů - až pro 7 párů lyží nebo 5 snowboardů!Střešní nosiče Neumann

Provedení nosiče: Příčníky s uchycením pro vozidla s podélným nosičem. Uzamykatelné příčníky s uchycením pod střešní lem. Nosič jízdních kol

Universální nosič jízdních kol s montáží na základní střešní nosiče. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Robustní úchyty rámů a řemínky s kovovými přezkami zaručují bezpečné uchycení a přepravu. Utahovací matice je uzamykatelná. Technické parametry: pro všechny typy rámů jízdních kol, nosnost - 15 kg, hmotnost - 2,5 kg, max.přepravní rychlost 110 km/hod.

Navigace TomTom

Pronájem přenosné navigace se snadno ovladatelným držákem do auta. Rozměry: 126 × 81 × 20 mm. Pro objednání vám doporučujeme telefonický kontakt.

Mapové pokrytí: Andorra, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Monako, Nizozemí, Norsko, Německo, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Spoj. Království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán.Nosič kol na tažné zařízení HAKR, THULE

Nosič HAKR pro 3 jízdní kola na tažné zařízení. Montáž na kouli stlačením uzamykatelné páky. Lze uchytit různé tvary a průměry rámů kol. Držák rámu vzdálenějšího kola od vozu je zamykatelný a jistí tak i kolo blíže k vozu. Pneumatiky jsou fixovány textilními pásky.
Nosič jízdních kol VeloSpace XT Thule 939 pro 4 jízdní kola - pro elektrokola,fatbiky, sjezdová horská kola ale i městská a dětská kola.
Všestranný nosič jízdních kol. Byl vyvinut pro velká a těžká kola,např.elektrokola,fatbiky a sjezdová horská kola.